WEB YAZILIMLARIMIZ....
Fuga Emlak Web
Fuga Avukat Web
Fuga Dershane Web
Dinamik Web Sayfaları
Kontrol Panel Yazılımlar
Veri Tabanı Uygulamaları
 

 
Internet Çözümlerimiz
Web Tasarım
E-Ticaret Çözümleri
Proje Geliştirme Danışmanlık
Reklam Banner Tasarımı
İçerik Editörlüğü ve Web Çeviri
Site Analizi ve Raporlama
Portal Geliştirme
Database Uygulamaları
Animasyon Tasarımı
FUGA MEDYA'YA HOŞGELDİNİZ.....
<<<Sizde Fuga MEDYA ile çalışmanın ayrıcalığını yaşayın...>>>

WEB TASARIM
Dünyada 1 milyardan fazla internet kullanıcısının olduğunu ve bu sayının günden güne arttığını düşündüğümüzde internetin ne kadar etkili olabileceği konusunda size daha iyi bir fikir vermiş oluruz. Firmanız için en etkili ve en ucuz reklamı Inernetle yapabilirsiniz. Internet sayesinde tüm ürün ve hizmetlerinizi en ucuz ve en etkili şekilde tanıtabilirsiniz. İnternetle reklam yapmak isteyen her firma için bir web sitesine sahip olmak şarttır.
Bu nedenle; Web sayfa tasarımı profesyonelce yapılması gereken bir iştir. Web sayfanızın işlevsel, şık olması ve arama motorlarına kayıt olarak ziyaretçi çekebilmesi ciddi bir çalışma gerektirir. Fuga Medya , ürünlerinizi Internet üzerinden son kullanıcıya veya kurumlara ulaştırmak için web siteleri tasarlar. Bu web sitelerinde günümüzün en son teknolojileri ve yazılım geliştirme ekibimiz tarafından sitenize özel tasarlanmış uygulamalar kullanılır.

HOSTİNG

Web hosting hizmeti, statik, dinamik veya interaktif web sayfalarınıza ev sahipliği yapmaktır. Bu hizmette, dilerseniz alan adınıza e-mail hesapları da ekleyebilirsiniz. Hazır paketler yerine, ihtiyacınız olan web alanı ve e-mail sayısını kendiniz belirleyebilirsiniz. Web sayfalarınızın yapısına göre hosting seçenekleri mevcuttur.

WEB YAZILIM

Fuga Medya olarak yazılım çözümlerimizi yazılım teknolojilerindeki gelişmeleri çok iyi izlemek suretiyle üretiyoruz. Yazılım çözümlerimizi özellikle satış birimleriyle koordineli çalışarak kamu, sağlık, eğitim, finans,  endüstri ve hizmet sektörlerine yönelik sektörel iş uygulamaları, yazilim uyarlama ve entegrasyonu, yazılım projeleri yönetimi ve denetimi, danışmanlık ve destek hizmetleri şeklinde sunuyoruz.


 

Bize Ulaşın