Arama Motorlarına Kayıt
  Arama motoru optimizasyon
  Anahtar kelime oluşturma
 Piyasa araştırması
  Rehberlere kayıt
  Arama motorlarına kayıt
  Müşteri bilgilendirme raporu
  Yıllık 50 $
3 Aylık Takip ve Raporlama
  Düzenli optimizasyon
  Anahtar kelime oluşturma
  Anahtar kelime güncelleme
  Sürekli piyasa araştırması
  Rehberlere periyodik kayıt
  Arama motorlarına periyodik kayıt
  3 aylık periyodik raporlama
   Yıllık 100 $

Arama motorlarına kayıt ve optimizasyon işlemi hem deneyim ve teknik bilgi isteyen hem de oldukça uzun süren zahmetli bir iştir. Kayıt işlemi düzenli aralıklarla tekrar edilmeli, gerekli yeni düzenlemeler yapılmalıdır.

fugaweb mevcut sitenizin optimizasyonunu, kayıt işlemlerini sizin adınıza yapmakla kalmaz, düzenli periyodlarla takip eder ve yeni düzenlemeleri de gerçekleştirir.

Sitenizin arama motorları listelenme raporlarını düzenli olarak çıkarır ve hangi sıralamada olduğunuzu, en çok hangi kelimeler ile arandığınızı, hangi sıklıkla kimler tarafından ziyaret edildiğinizi 3 aylık periyodlarla takip eder ve müşterilerini bilgilendirir.

Size sitenizin arama motoru listelemelerinde 1. sayfada olmanızı garantiliyoruz.

Tasarımınız ne kadar güzel, içeriğiniz ne kadar kuvvetli olsa da sitenizi arama motorlarına kaydettirmezseniz sitenizi 'SANAL' olmaktan kurtaramazsınız. Sürekli ve geri dönüşümlü müşteri ziyaretini sağlamak için web sitenizin mutlaka temel arama motorlarınada algılanabilecek şekilde optimize edilmesi ve kaydının yapılması gerekmektedir

Yaklaşık olarak 20 adet temel arama motoru bulunmaktadır. Sitenizin hedef kitleniz tarafından arandığında bulunabilmesi için kayıt işleminden önce sitenizin tasarımının motorların algılayabileceği şekilde yapılması gerekmektedir. Yanlış dizayn edilmiş bir çok site arama motorlarınca ya listelenmemekte, ya da listelerde ulaşılması çok düşük yüzdelere sahip son sıralarda yer almaktadır.

Anahtar kelimeleriniz,açıklamalarınız ve içeriğinizin profesyonel ve doğru hazırlanmış olması gerekir.