WEB YAZILIMLARIMIZ....
Fuga Emlak Web
Fuga Avukat Web
Fuga Dershane Web
Dinamik Web Sayfaları
Kontrol Panel Yazılımlar
Veri Tabanı Uygulamaları
 

Internet Çözümlerimiz
Web Tasarım
E-Ticaret Çözümleri
Proje Geliştirme Danışmanlık
Reklam Banner Tasarımı
İçerik Editörlüğü ve Web Çeviri
Site Analizi ve Raporlama
Portal Geliştirme
Database Uygulamaları
Animasyon Tasarımı
FUGA.dershane.web

FUGA.dershane.web   Öğrencilere ait kayıt bilgileri, devamsızlık bilgileri ve ödeme bilgileri girişi yapılabilen programımız da ayrıca sınav değerlendirmeleri bölümü de bulunmaktadır. Piyasada bulunan mevcut programlar tarafımızdan incelenmiş ve programımız kullanıcılardan gelen önerilerle geliştirilmiştir. Normal bir dershane otomasyonuyla gerçekleştirilebilen her türlü raporun bulunduğu programımıza yeni ihtiyaçlara yanıt verecek şekilde ilaveler de yapılmıştır.

Programımız Windows tabanlı olup çok kullanıcılıdır. Öğrencilerin resimleri taranarak kayıt kartlarına konulabilmekte bu sayede (örneğin bir veli toplantısı öncesinde) resimli sınıf listesi çekmek mümkün olabilmektedir. Öğrencinin sınav sonucu resimli olarak sınıf danışman öğretmenine veya velisine sunulabilmektedir.

FUGA.dershane.web Dershane Otomasyon Paketi, dershane veya benzeri eğitim veren kuruluş ve müesseselerin soru bankası oluşturma, merkezi sınav hazırlama ve değerlendirme, öğrenci takibi gibi işlevlerini kolaylaştıran bir yazılım sistemidir.

                                

Diğer hizmetlerimiz ve sorularınız için  lütfen bizimle irtibat kurunuz…e-mail: info@fugamedya.com

Bize Ulaşın