Internet Çözümlerimiz
Web Tasarım
E-Ticaret Çözümleri
Proje Geliştirme Danışmanlık
Reklam Banner Tasarımı
İçerik Editörlüğü ve Web Çeviri
Site Analizi ve Raporlama
Portal Geliştirme
Database Uygulamaları
Animasyon Tasarımı
HAKKIMIZDA


FugaWeb, Internet'in ticari olanaklarindan yararlanmak isteyen, Internet üzerinde ürün - pazar arastirmasi, kaynak taramasi, ürünlerinin ve hizmetlerinin tanitimini yapmak isteyen kisilere, sirketlere, organizasyonlara, 'Anahtar Teslim' Internet çözümleri sunmak üzere kurulmus bir sirkettir.

' Anahtar Teslim ' Internet Çözümleri

FugaWeb, çalisma sistemini müsterilerine her türlü Internet hizmetini tek bir elden saglayacak sekilde kurmustur. Bu sayede FugaWeb müsterileri, Internet ile ilgili her türlü hizmeti, hatta Internet için gerekli donanim ihtiyaçlarini, piyasadaki en uygun fiyatlarla tek bir elden saglarken, farkli hizmetleri farkli noktalardan alirken yasayacaklari uyum ve iletisim sorunlarindan kurtulmus olur ve en önemlisi zaman kazanirlar.

Internet ve bilisim hizmetleri konularinda deneyimli, genç ve dinamik bir kadrosu olan FugaWeb'nın tasarimlarini biçimlendiren, zevk, deneyim ve yetenegin birleskesidir.

FugaWeb'in profosyonel WEB tasarim grubu tanitim ihtiyaçlarinizi en iyi sekilde karsilamak üzere akilci ve yaratici çözümler sunar. Birçok sirketle çalismis olmanin getirdigi deneyim sayesinde FugaWeb piyasadaki her türlü sirketin tanitim ihtiyaçlarini belirleyebilecek ve orjinal çözümler olusturabilecek kabiliyettedir.

Ticari hayatinda ön planda dürüstlügü, kaliteyi ve hizmet anlayisini ilke edinerek yenilik ve kalite prensibinden ödün vermeden faaliyetlerine devam etmektedir. Bu itibarla çalistigi tüm alanlarda kendini tanitmayi basarmaktadir.

Kaliteli görsel tasarimlarini rekabetçi fiyatlarla sunmak, müsterilerimiz için son derece degerli olan projeler yaratmak, degisen pazar sartlarina cevap verebilecek aktif bir organizasyon yapisi olusturmak ve yapilan her iste yüksek ahlaki standartlar dahilinde güvenilirlik ilkesiyle hareket etmektir.

Müsterilerimizle aramizdaki baglarimiz bizim basarimizin en önemli nedenlerinden biridir.

Birlikte çalistigimiz arkadaslarimizin da katkisi ile hazirladigimiz projelerimizi günümüzün üstün hizmet anlayisi ile müsterilerimize sunuyoruz.

Bize Ulaşın